24 שעות ביממה . זמינות מידית

איתור שוחות ביוב

ברוב המקרים שוחות ביוב גלויות ברחוב ונגישות למקרים בהם צריך לטפל בבעיה שקשורה בביוב, אך במקרים מסויימים שוחות הביוב חבויות מתחת לאדמה וצריך לחפש אותן. שוחות יכולות להיות חבויות תחת כביש סלול, מדרכה, אספלט, דק, דשא סינטטי או אפילו לכלוך רב שהצטבר מעל השוחה.

במקרה שצריך לאתר שוחה חבויה ישנן כמה דרכים למצוא אותה:

הדרך הראשונה שנשתמש בא היא שרטוטים הנדסיים של תשתיות הביוב שבעזרתם אפשר להעריך בצורה כמעט מדוייקת איפה נמצאת השוחה החבויה. בעל המקצוע ידע לזהות איזור פוטנציאלי לפי השרטוט ולבדוק בו איפה השוחה. 

דרך נוספת היא מצלמות ורובוטים, באמצעות מצלמות ורובוט לצנרת הביוב ניתן יהיה לשדר בכל רגע נתון נתוני מרחק ותמונה מעשית באיכות גבוהה שתשמש את בעל המקצוע ככלי יעיל לאיתור השוחה והגעה מעשית אליה.

כמובן שלפני כל הדרכים האלה ישנה דרך נוספת של שימוש בניסיון מקצועי, שהרי אנשי המקצוע שלנו בעלי ניסיון של שנים בזיהוי שוחות חבויות ובמערכת הביוב הכללית, לכן יוכלו בעלי המקצוע להשתמש בידע המקצועי שלהם על מנת לשער איפה נמצאת השוחה ובכך ליצור עוד אינדיקציה שתעזור בפתרון הבעיה.

לכן כאשר אתם נתקלים בבעיה באיתור שוחה באיזורכם נשמח להציע את שירותינו. אנשי המקצוע שלנו מיומנים מאוד בזיהוי שוחות וכאשר תצטרכו את שירותם יעשו את עבודתם על הצד הטוב ביותר ובמקצועיות תוך כדי עדכון הלקוח לאורך כל הדרך.

איתור שוחות ביוב נעלמות
דילוג לתוכן