24 שעות ביממה . זמינות מידית

צילום קווי ביוב

מהו צילום קווי ביוב?

בדומה לצילום גופני על מנת לאתר בעיה או חולי כך גם צילום קווי ביוב עובד. ציוד מקצועי ומתקדם נכנס אל תוך צינורות הביוב על מנת לאתר איפה בדיוק נמצאת בעיה ובכך מביא הצילום שיקוף שעוזר לבעל המקצוע להחליט מה סוג הבעיה ואיך כדאי לפעול על מנת לפתור אותה.

צילום קווי הביוב עוזר לא רק לפתירת בעיות אלא גם עוזר למניעת בעיות עתידיות שהרי סתימות לא נוצרות ביום אחד ובדרך כלל אנחנו שמים לב אליהן רק כשזה מאוחר מדי. באמצעות צילום קווי הביוב אנחנו יכולים לזהות בעיות בתחילת דרכן ולגדוע אותן בהקדם.

 

צילום קווי ביוב ביתיים

בקווי ביוב ביתיים ישנם בעיות חוזרות ונישנות של נזילות מים. מה שמוביל לאותן נזילות הוא ביוב סתום שבו זרם המים נתקע ולא מצליח לעבור מקווי הביוב הביתיים אל קווי הביוב העירוניים. עוד בעיות נפוצות בקווי ביוב ביתיים הן לכלוך שנובע מעבודות בניין איזוריות שבהן הרבה לכלוך נזרק לביוב או שורשי עצים שמתרחבים אל קווי הביוב על מנת להשתמש במים שלו לצמיחה.
אפשר להתמודד עם כל הבעיות הללו באמצעות צילום קווי הביוב בצורה יסודית. בקווי ביוב ביתיים נוכל לצמצם את טווח החיפוש שלנו לאיזור הבית שלכם ולמצוא את הבעיה במהירות רבה. לאחר צילום הקווים, אנשי המקצוע המנוסים שלנו יוכלו לזהות את הבעיה במהירות ולהציע את הפתרון המעשי היעיל ביותר והזול ביותר ויבצעו אותו בצורה מקצועית ונקייה.

 

צילום קווי ביוב בבניין משותף

כאשר ביוב בבניין משותף עולה על גדותיו וגורם לריח רע נוצרת סכנה תעבורתית ובריאותית לדיירי הבניין והסביבה. במקרה כזה אנחנו מציעים צילום של קו הביוב הראשי ובכך לאתר את הסתימה שגורמת להצפה. בכך שנצלם את האיזור נוכל לזהות בבירור את הבעיה ואת מיקומה הספציפי.

 

צילום קווי ביוב עירוניים

לפי מורכבות העבודה נקבע גם המחיר שהרי ככל שהציוד מוחדר למקום עמוק יותר כך יעלה המחיר. בצילום קווי ביוב עירוני שבו מערכת הביוב ישנה, נוצרת מורכבות מכיוון שבמערכת ביוב ישנה אין עמידות כמו במערכת ביוב חדשה לכן הצילום צריך להעשות בצורה עדינה ביותר ובאמצעות אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים.

אנשי המקצוע שלנו מצויידים בציוד הצילום המתקדם ביותר ומנוסים מאוד בצילום קווי ביוב עירוניים. ראשית נתחיל בצילום ולאחר שנקבל את הממצאים שלו, אנשי המקצוע שלנו יוכלו לזהות מה הבעיה והיכן היא נמצאת ובכך לפתור אותה בצורה היעילה ביותר. באמצעות הצילום נוכל להחזיר את מערכת הביוב לתקינות מלאה, למנוע בעיות עתידיות ולעשות זאת במחיר משתלם.

צילום קווי ביוב ביתיים
דילוג לתוכן