24 שעות ביממה . זמינות מידית

שטיפת קווי ביוב – מתי צריך לעשות זאת ולמה זה כל כך חשוב?

במסעדות, מפעלים ובתי עסק רבים, הביוב באופן טבעי עובד יותר! שכבות שומן המצטברות בצידי הביוב לעיתים יוצרות סתימות, הצפות, ריחות שאינם נעימים ותקלות שונות אשר עלולות לפגוע בתפקוד ובפעילות של העסק. בדיוק בגלל זה, לשטיפת ביוב ותחזוקתו הנכונה חשיבות עצומה. החדשות הטובות הן: ששטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה, אינה מסובכת ואינה מאוד יקרה- ועם השירות הנכון, תבטיחו ראש שקט ותפקוד ביוב תקין לאורך זמן:

 

מתי מומלץ לבצע שטיפת קווי ביוב?

בבית, כשקו הביוב חסום או חסום חלקית, לרוב נבחין בכך שלכיור, למקלחת או לשירותים לוקח יותר זמן מהרגיל לנקז את המים. לעיתים גם ממש נריח את הבעיה- כשריח הביוב עולה אל הבית. זו הנקודה בה מומלץ להעזר באיש מקצוע ובשירות לשטיפת ביוב, מכיוון שהתעלמות מהבעיה עלולה להחמיר אותה- עד למצב בו אין ניקוז כלל, הצפה באסלה בעת הורדת המים, ריח בלתי נסבל ועוד. 

 

לעומת זאת, כשמדובר בעסק, שטיפת קווי הביוב ושוחות ביוב, כמו גם שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה- נחשבות לתחזוקה בסיסית ביותר, פעולות אותן מומלץ לבצע אחת לשנה. שטיפת ביוב תמנע ריחות רעים ותשפר את סביבת העבודה, כמו גם תמנע תקלות והצפות עתידיות- ואת הנזקים העלולים להיגרם בעקבותיהן.

 

היתרונות של שטיפת ביוב – בבית ובעסק

לשטיפת ביוב יתרונות בולטים, שבהחלט חשוב שכל בית וכל עסק יכירו:

  • מניעת ריחות רעים – "ריח של ביוב" בהחלט אינו נעים. אחת הדרכים היעילות ביותר למנוע אותו תהיה שטיפת קווי ביוב.
  • חיסכון בזמן וכסף – במקרים רבים, שטיפת קווי הביוב בזמן תמנע סתימות והצפות עתידיות, כמו גם מגוון תקלות ובעיות מורכבות בהרבה.
  • "ממש כמו חדש" – שטיפת קווי הביוב תבטיח שהניקוז מתבצע היטב ושהמערכת עובדת באופן מלא ותקין.
  • שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה – שירות המתאים בעיקר לעסקים, כיוון שמערכת הביוב שלהם "מתמודדת" עם אתגרים רבים יותר. יחד עם זאת, לחץ מים גבוה יעיל במיוחד גם לניקוי שורשים בביוב וניקוי בטון בצנרת ביוב- ללא הבדל אם מדובר בבית או בעסק.

 

שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה

לביובית, משאית הביוב המתקדמת והמקצועית שלנו, צינור עם כוח סילוני היוצר לחץ מים גבוה. באמצעות הביובית אנו שוטפים במיומנות ובייסודיות את קווי הביוב, משפרים את יכולת הקיבול של מערכת הביוב, כמו גם מונעים את התקלות העתידיות בה!

 

לחץ המים הגבוה בו אנו משתמשים למגוון שירותי ביובית, מסלק ביעילות לכלוך, שומנים, וגורמים שונים שהצטברו בביוב לאורך הזמן- ומאפשר את השטיפה הייסודית של קווי הביוב ודפנות צינורות הביוב.

 

שירותי ביובית מתקדמים לכל צורך

מלבד שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה, ל'הכל לקו' מבחר שירותי ביובית נוספים, ביניהם: פתיחת סתימות ביוב, פתיחת סתימות במרזב, שאיבת ביוב, שאיבת בורות שמן, שאיבת הצפות ועוד. כמו כן, אנו מתמחים בצילום קווי ביוב ואיתור שוחות ביוב– ומטפלים בכל בעיה ותקלה באופן מיידי!

 

'הכל לקו' – שירותי ביובית מקצועיים מכל סוג

כחלק בלתי נפרד מהחזון של הכל לקו, נעשה כל שביכולתנו כדי לפתור כל תקלה וכל בעיה- במהרה ועל הצד הטוב ביותר, כך שללא עיכוב תוכלו להמשיך בשגרת חייכם.

לצוות שלנו, אשר עומד לרשותכם בכל עת, ניסיון עשיר, מיומנות, מקצועיות ותודעת שירות גבוהה. לכל שאלה, התייעצות, או מידע נוסף, ניתן ליצור איתנו קשר, ממש כאן!

שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה
שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה
דילוג לתוכן