24 שעות ביממה . זמינות מידית

פתיחת סתימה במרזב

למרזב תפקידו החשוב ביותר, בניקוז מי הגשמים כמובן – אך לא פעם ולא פעמיים, עם בוא החורף, נופתע לגלות שהמרזב נסתם.

מדוע זה קורה? מהו מחיר פתיחת סתימה במרזב, מתי אנו זקוקים לשירות פתיחת סתימות? ומה ניתן לעשות כדי לשמור על המרזב ומערכת הניקוז שלנו פתוחים ותקינים לאורך הזמן? כל מה שרציתם לדעת על פתיחת מרזבים מקצועית, נמצא לפניכם כאן:

 

מתי נוצרת סתימה במרזב?

בין אם מדובר בסתימה פשוטה או מורכבת, את הסתימות לרוב נגלה בחורף, כשהגשם יורד, אפילו אם הן נגרמו קודם לכן. לרוב גם מדובר בהפתעה לא נעימה, ברגע הכי לא מתאים – וקיים הצורך לפעול במהרה. 

הסיבה לכך היא פשוטה: במהלך הקיץ, לכלוך ואבק, עלים וענפים, חול, אבנים ועוד, מצטברים בתוך המרזב ומונעים מהמים לזרום אל יעדם. כשהמרזב נמצא מחוץ לבית או הבניין (נראה כמו צינורות הצמודים לקיר) פתיחת סתימה במרזב תהיה פשוטה יותר. לרוב, סתימות מורכבות נוצרות במרזבים מסועפים וקרובים לרצפה- אשר עלולים בנוסף להיסתם בעקבות הצטברות נוזלים שומניים.

 

פתיחת מרזבים – האם ניתן לעשות את זה לבד?

פתיחת מרזבים מצריכה לעלות אל הגג, כמו גם ידע, ניסיון ושימוש בכלי העבודה המתאימים, כך שבהחלט מומלץ שהעבודה תתבצע על-ידי איש מקצוע. מחיר פתיחת סתימה במרזב משתנה בהתאם לעבודה הנדרשת, כמו גם המיומנות, הוותק והניסיון של החברה בה בחרתם- ותמיד מומלץ לבחור בשירות המקצועי ביותר.

יחד עם זאת, אם ברצונכם למנוע את הסתימה הבאה במרזב שלכם, ישנן מספר פעולות שתוכלו לבצע בעצמכם:

  • שומרים על הניקיון – ניקוי המרזב, הגג, או המרפסת בהחלט מומלץ. ניקוי הגג באופן טבעי הינו מסוכן, כך שחשוב לעשות זאת באופן הבטיחותי ביותר ורק כשמזג האוויר מאפשר זאת.
  • סוגרים את פתח הניקוז בימים חמים – כשלא יורד גשם, סביר להניח שרק הלכלוך ירד במורד המרזב או יתפס בו. אם נסגור את פתחי הניקוז כשאין צורך לנקז את מי הגשמים, נצמצם את הסיכויים לסתימה במרזב.
  • עניין של גישה – חשוב להבין שלא את כל הסתימות ניתן למנוע ולא את כל הסתימות תוכלו לפתוח בעצמכם. במידה וקיימת סתימה בצינורות המרזב או אם אין לכם גישה אל חלקיו השונים- זה בדיוק הזמן לקרוא לאיש מקצוע.

 

פתרונות מתקדמים לפתיחת סתימה במרזב

בדומה לפתיחת סתימות ביוב ולשירותי ביובית שונים אותם אנו מציעים ב'הכל לקו', גם בפתיחת סתימה במרזב נעשה שימוש בכלים ובאמצעים המתקדמים ביותר! בין אם נבחר להשתמש בביובית כולה לפתיחת הסתימה, או אם נבצע זאת במיומנות בכלים ידניים – נאתר ביעילות את מיקום הסתימה, נפתח אותה ונבטיח את תקינות המרזב.

גם עבור בניינים ומגדלי משרדים, בתי עסק, מרזבים ארוכים ומרזבים שהינם חלק מתשתית הבניין, בהם בדרך כלל פתיחת מרזבים היא פעולה מורכבת יותר- מגוון פתרונות יעילים ומקצועיים, אותם יש להתאים באופן אישי לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חשוב להדגיש שעם כל אחד מהפתרונות המתקדמים שאנו מציעים לפתיחת מרזבים, נקפיד על נהלי הבטיחות הנדרשים, מקצועיות ושירות אדיב לצד מחיר הוגן.  

 

'הכל לקו'- המרזב תקין ופתוח עכשיו

כחלק בלתי נפרד מהשירות, העבודה והחזון שלנו בהכל לקו, נפתח במהירות וביעילות כל סתימה, ונפעל כך שתוכלו לחזור לשגרת חייכם במהירות האפשרית. הצוות שלנו, מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר ומיומנות, המתמחים בפתיחת סתימה במרזב ופתיחת סתימות מכל סוג, שירותי ביובית, תיקוני פנים צנרת ועוד! ניתן ליצור איתנו קשר בכל עת למידע נוסף.

ניקוי מרזב
פתיחת סתימה במרזב
דילוג לתוכן