24 שעות ביממה . זמינות מידית

ניקוי שורשים בביוב

בתקופות חמות בשנה עצים מחפשים מקורות מים מתחת לאדמה כיוון שאין גשמים והעצים צריכים מים על מנת לשרוד. במקרים רבים צנרות הביוב מספקות מקור מים חלופי ועשיר במים, לכן העצים שולחים שורשים ומתרחבים לכיוון אותן צנרות ביוב.

אחרי שהעצים מתחילים להשתמש באותו מקור מים הם גדלים ואיתם גדלים השורשים שלהם אל תוך צנרת הביוב ובכך נסתם המעבר. בנוסף לכך אנחנו מוסיפים לבעיה בלי לדעת בכך שאנחנו משליכים את הפסולת שלנו לפעמים לאסלה או לכיור כמו מגבונים, נייר טואלט ושאריות אוכל. אותה פסולת נתפסת ונעצרת באותם שורשים שחוסמים את הדרך בביוב ובכך רק מחזקת את הסתימה וחוסמת את המעבר עוד יותר.

ברוב המקרים בהם ישנה סתימה רובינו ננסה לפתוח אותה לבד אך במצב כזה הפתרון היחיד הוא חיתוך של השורשים וניקוי בלחץ מים גבוה עד לניקיון מוחלט שיאפשר זרימה מירבית של הביוב וללא כל הפרעה מיותרת. 

אנחנו מציאים את שירותי הביובית שלנו לכך שהרי זוהי עבודה מלוכלכת, מעט מסוכנת ודרוש הציוד המקצועי ואנשי המקצוע הטובים ביותר כדי לנקות את אותם שורשים באופן בטיחותי ויעיל. 

הביובית שלנו מצויידת בכל הציוד הנדרש ומנוהלת על ידי הצוות האמין והמקצועי שלנו שמטרתו העיקרית היא לנקות את אותם שורשים ולפתוח את הסתימה במהירות ובצורה הטובה ביותר ובמחיר הוגן ומשתלם.

ניקוי שורשים בביוב
דילוג לתוכן