הכל לקו ביובית
מחפשים ביובית? חייגו 24/6 >> 077-8042521
ביובית הכל לקו » ביובית

ביובית

ביובית

✔️ שירותי ביובית מעכשיו לעכשיו!

☑️ שחרור כל סוגי הסתימות

✔️ כולל אחריות על העבודה

☑️ ייעוץ טלפוני עם אינסטלטור ביוב

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות מקצועי

שירותי ביובית הם לא מה שכל אחד מאיתנו חושב עליו ביום, יום. בדרך כלל, המחשבה על ביובית מתחילה כאשר אנחנו מוצאים את עצמנו בסיטואציה בה אנחנו נדרשים לפעול. במרבית המקרים מדובר על אירועים לא נעימים, כך שככל שתדעו יותר על ביובית לכתחילה, כך יהיה לכם קל יותר לבצע את הבחירות הנכונות ברגע האמת. שירותי ביובית הם מה שאתם עלולים להזדקק לו במספר מקרים, עליהם נדבר בהרחבה במאמר הבא.

מחפשים ביובית במהירות? חברת 'הכל לקו' נמצאת במרחק טלפון אחד

אם אתם מחפשים חברת ביובית כבר היום, אנחנו כאן כדי לתת לכם את המענה המקצועי והטוב ביותר בכל מקום בו תהיו. הניסיון שלנו בן חמש עשרה שנים ולאורך הזמן אנחנו יכולים להעיד בגאווה על התפתחות מתמדת שהביאה אותנו למצויינות וליכולות גבוהות. אם אתם נקלים במקרה של ביוב עולה, ביוב סתום באופן חריג, שורשים בצנרת ביוב או הצפה, אנחנו נמצאים פה בלי 'לבלבל לכם את המוח', פשוט צרו קשר ונספק לכם ביובית 24/6.

אם אתם רוצים מענה של שירותי ביובית מקצועיים, חשוב לשים לב

את ההסבר המפורט על המקרים בהם יש להיעזר באותם 'שירותי ביובית' אנחנו נתחיל באמירה חד משמעית: כמעט ולא קורה מקרה בו הביוב פשוט נסתם מעצמו ללא כל אזהרה. לכן אנחנו תמיד אומרים, לפני שאנחנו נכנסים לעובי הקורה, שהמפתח לקבלת שירותי ביובית איכותיים ומקצועיים במחירים נוחים הוא פשוט: לשים לב. מערכת הביוב שלכם צריכה לעבוד בצורה תקינה לחלוטין. במידה ועולה החשד ולו הקל ביותר, זה אומר שהגיע הזמן לערוך בדיקה ולנסות להבין מה הגורם שמפריע למערכת לעבוד כמו שצריך.

הרבה פעמים שירותי ביובית נותנים את המענה הסופי, המשמעותי, שאותו נותנים כשהמצב כבר לא יכול להיות רע יותר, אם אתם רוצים להימנע מכך, וודאי ממקרים בהם אתם נדרשים להזעיק ביובית באופן מידי, חשוב לשים לב כל הזמן לכך שמערכת הביוב שלכם אכן עובדת כנדרש בלי שום בעיה.

אזורי שירות עיקריים לשירותי ביובית:

 

באילו מקרים יכולה ביובית לפתור את הבעיה?

צינורות הביוב הם אותם הצינורות הממוקמים מתחת למה שמכנים בשפה המקצועית: 'אגני הניקוז' של הבית. למשל, צינור הביוב ממוקם מתחת לכיור במטבח כמו גם בנקודה בה אנו מנקזים החוצה את מי הרחצה מהאמבטיה או מהמקלחת. מערכת ביוב תקינה למעשה מורכבת משורה ארוכה של צינורות המחוברים אחד לשני וביחד מצליחים לנקז את כל הפסולת שממוקמת על גבי הצינורות. בסופו של דבר, עם תום התהליך, המים המלוכלכים מגיעים עד לצינורות של העירייה או הרשות המוניציפלית ומשם ממשיכים לבורות ניקוז ייעודיים.

מדובר על מערכת אותה אנחנו לוקחים אולי כמובנת מאליה, אבל האמת היא כי כל תקלה ולו הקטנה ביותר לאורך המערכת המסועפת הזו, עלולה ליצור תקלה שתשפיע על המערכת הגדולה, על צינורות הביוב. ביובית פתיחת סתימות מסייעת במתן פיתרון לכמה תקלות שונות:

כאשר פסולת סותמת את צינורות הביוב ויש להוציא אותה

ביובית היא משאית עליה מותקן צינור מיוחד שבעזרת הפעלת לחץ, יכול לשאוב את הפסולת הממוקמת בתוך הצינורות. הרבה פעמים הפסולת לא חייבת להיות ניירות טואלט או מוצרים היגיינים דווקא, לעיתים הצטברות של חומרים שומניים היא זו שמובילה לסתימה אותה אנו מנסים לפתוח באמצעות ביובית.

פתיחת ביוב סתום על ידי שורשים

עץ הוא כמובן צומח, כלומר, הוא אורגניזם שהמטרה שלו היא להצליח ולצמוח עוד כל הזמן. מים, הם מקור האנרגיה של צמחים כמו של בני אדם. אמנם הביוב מכיל מים שאינם טובים לבני אדם, אבל לא פעם שורשים עלולים למצוא את דרכם אל תוך המערכת. כדי לפתור את הבעיה וכדי לחלץ את השורשים, נדרש להיעזר באותה ביובית.

שאיבת מים שעלו מעל פני הקרקע בעקבות הצפה

לאורך השנים האחרונות אנחנו מדברים על תופעה שהפכה הרבה יותר נפוצה. הצפה יכולה להיות על ידי מי גשם שירדו בממטרים עזים והציפו תא שטח מסוים, מה שבמישור החוף הפך לתמונה כמעט שגרתית בכל חורף, שאיבת מים בעזרת ביובית יכולה להיות של מי ביוב שעלו מעל לפני השטח בעקבות ביוב סתום. כך או אחרת, שירותי ביובית מצליחים לשאוב את המים בצורה טובה ויעילה, בזכות אותו מנגנון שמאפשר לנו לשאוב את המים בלחץ גבוה ולנקז את השטח שמערכות הקיימות לא הצליחו לנקז.

שירותי ביובית עבור ניקוי קווי ביוב

ניקוי צנרת ביוב הוא כמו שירות נוסף שאפשר לקבל עם הזמנה של שירותי אינסטלטור ביובית. ניקוי צנרת ביוב הוא הרבה פעמים רעיון טוב והזדמנות כמו לחדש את המערכת מחדש אחרי שהצינור נסתם באופן כזה שהוביל לנזק. גם הניקוי של קווי הביוב מתאפשר בזכות הפטנט ששולח, בלחץ אוויר מים נקיים מהמערכת אל תוך הצינורות הקיימים.

שירותי ביובית
שירותי ביובית

למה כדאי לשים לב כאשר מזמינים משאית שאיבת ביוב?

שירותי ביובית הם מה שיכול לתת מענה למגוון רחב של מקרים, אבל חשוב לשים לב, כאשר אתם מזמינים את השירות, להזמין את השירות הדרוש עבורכם. למשל, אם אתם מזמינים שירותי ביובית למקרה של הצפת ביוב שנוצרה בתוך חניון, חשוב להזמין ביובית נמוכה לחניונים.

במקרה אחר, אם אתם מזמינים ביובית בעקבות הזמנה של שירותי צילום קווי ביוב, כדאי לשים לב שאותו ניקוי ביוב נעשה בכמה שלבים שונים, קודם יש לשאוב את הפסולת הקיימת ולאחר מכן, חשוב לשטוף את הצינור היטב כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

פתיחת סתימות ביוב אולי נשמעת כמו פעולה פשוטה, אבל אם לא מבצעים אותה על הצד הטוב ביותר, פעמים רבות אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מזמינים מענה מקצועי שוב ושוב פשוט כי היה משהו שלא ביצע את העבודה שלו כמו שצריך או יתרה מכך, משום שהלקוח לא נתן את התיאור המדויק לבעיה בה הוא נתקל.

שירותי ביובית – מחירון מחיר (לפני מע"מ)
פתיחת סתימה בעזרת ביובית 580-850 ₪
חיתוך שורשים בביוב 950-1500 ₪
שאיבת ביוב 580-900 ₪
פתיחת סתימה בצנרת ביוב 950-1500 ₪

כמה עולה להזמין ביובית?

שירותי ביובית עולים במחיר משתנה בין 580-1500 ₪ שקלים ויותר, תלוי במקרה. אם אתם שואלים כמה עולה להזמין ביובית ומה הגורמים שיכולים להעלות את המחיר עבור הזמנת השירות, המחיר משתנה בהתאם לנתונים הבאים:

האם קיימת גישה נוחה בין הביובית לבין ביצוע התיקון?

בדרך כלל לא אמור להיות פער משמעותי בין נקודת הגישה לצינורות הביוב ובין החניה בה אנו יכולים להניח את המשאית האמורה. אבל, לעיתים, במקרים מורכבים, עלינו להיעזר בציוד מורכב יותר על מנת להצליח ולספק את השירות בצורה הטובה ביותר בסופו של דבר. מה שדורש שימוש בציוד יקר שמעלה את המחיר עבור ביצוע העבודה.

באיזה יום בשבוע הזמין הלקוח ביובית?

אנחנו מחוייבים להעניק שירותי ביובית 24 שעות (24/6) משום שכל אחד מאיתנו יודע היטב כי התקלות לא בדיוק מעדכנות אותנו לפני התרחשותן. אבל, באותה הנשימה, אנחנו חייבים לשים לב לכך שבסופי השבוע, בחגי ישראל וכן הלאה, אין ברירה אלא לגבות מחיר גבוה יותר עבור העבודה, בשל העובדים שמגיעים בימי החופשה שלהם לתת מענה מידי ללקוח.

שירותי ביובית יעלו יותר ככל שמדובר על מקרה מורכב ומעכשיו לעכשיו

אתם זוכרים שבתחילת המאמר דיברנו על כך שיש להזמין ביובית לפני שהמצב מדרדר? בדיוק בגלל זה. הרבה פעמים שטיפת צנרת ביוב, פתיחת סתימות בלחץ מים או פתיחת סתימות קשות נעשות ברגע האחרון, כאשר המקרה כבר דורש מענה מורכב יותר ובאופן מיידי. בדיוק בגלל זה שווה לגלות עירנות ולמנוע מקרים בהם המענה ניתן רק ברגע האחרון.

למה לבחור בחברת 'הכל לקו' עבור פתיחת ביוב?

'הכל לקו' היא חברה שנותנת מענה חמש עשרה שנים בעזרת שורה של אינסטלטורים מומחים, קבלני ביוב מורשים ועוד. אנחנו נמצאים כאן כדי לאפשר למאות אלפי ישראלים ליהנות משירות מעולה שיאפשר להם לחזור לשגרת יומם במהירות מקסימלית וביעילות מירבית.

כאמור, פתיחת סתימות נשמעת כמו עבודה פשוטה, אבל מדובר על מה שחשוב להפקיד בידיים של קבלן ביוב מקצועי שייתן את המענה הטוב ביותר לאורך כל הדרך על מנת למנוע נזק.

לא רק שהעובדים שלנו מומחים בתחומם, אלא שהתפקיד שלנו הוא לא לוותר על מתן שירותי ביובית מחיר נמוכים ואטרקטיביים כדי לאפשר לכל לקוח לקבל שירות במחיר שווה לכל נפש. נשמח לעזור לכם עוד היום.

בוודאי! לרשותינו צוות אינסטלטורי ביובית העובדים מסביב לשעות 24 שעות (24/6) ומספקים מענה לקריאות מלקוחות ברחבי הארץ.

להזמנת אינסטלטור ביובית בכל שעה > היכנסו לאתר והזמינו עכשיו!

שאלה נפלאה! אנו דוגלים בשקיפות מחירים מול לקוחותינו, לכן אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר ולצפות במחירון ביובית.

צריכים שירותי ביובית? אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית.

מאמרים חדשים

למעבר לחלק מסוים בעמוד זה
חברת הביובית - הכל לקו
חברת הביובית - הכל לקו

חברת הכל לקו מובילה את שירותי הביובית והאינסטלציה כבר למעלה מ-15 שנה במחירים הוגנים ושירות אדיב בהצלחה מרובה עם לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ

שירותים נוספים

חוות דעת והמלצות

עדי זוארץ
עדי זוארץ
לפני שבועיים
קרא עוד
עקב סתימה שהייתה לי בביוב הנמצא בחצר הוא הוצף וממש ליכלך את כל הגינה. שלא נדבר על הריח הבלתי נסבל. לצערי זה קרה ב11 בלילה, חיפשתי שירותי ביובית בגוגל והגעתי להכל לקו, רציתי רק לומר תודה! הצלתם אותי!
שמואל אלבז
שמואל אלבז
לפני חודש
קרא עוד
חיפשתי אינסטלטור המומחה לצנרת ביוב ואיכשהו הגעתי אליהם. תודה רבה לחברת הכל לקו שביצעו את העבודה בזמן ובמדויק, ממליץ בחום, עשו עבודה מצוינת ובמחיר הוגן.
אלי לייבוביץ'
אלי לייבוביץ'
לפני 3 חודשים
קרא עוד
המרזב אצלנו בבית היה סתום ככל הנראה עקב עלים שנשרו ונכנסו לתוכו. התקשרתי אליהם לאחר שהתרשמתי הזמנתי אותם שיגיעו לבצע שטיפה של המרזב. סה"כ עשו עבודה מעולה ולקחו מחיר הוגן. ישר כח ותצליחו!
הקודם
הבא

צור קשר​

מחפשים שירותי ביובית?
מלאו את הפרטים!

5/5

אזורי שירות נוספים

דילוג לתוכן