24 שעות ביממה . זמינות מידית

שירותי ביובית בבני ברק

בִּיוּבִיתּ, ממש כפי שהשם מרמז, היא מבין הכלים המתקדמים והיעילים ביותר לטיפול בתקלות ביוב. באמצעותה ובנוסף למגוון שירותי ביובית בבני ברק, בגוש דן, או בכל מקום אליו נגיע, נפתור כל תקלה ובעיה במהרה ועל הצד הטוב ביותר. אנחנו נשיב את הביוב לתפקודו התקין ונשמור על תחזוקתו- ולא פחות חשוב מכך, נבטיח לכם ראש שקט וחזרה מהירה לשגרה.

הביובית היא משאית ביוב משוכללת הנושאת מגוון כלים ייעודיים, ביניהם: מיכל לשאיבת ביוב, הצפות ובורות שמן, סיב אופטי ומצלמה לאיתור ומיפוי תקלות, כמו גם צינור מים בלחץ גבוה לפתיחת סתימות מסוגים שונים. הביובית ניידת וניתן להגיע איתה לכל מקום, כך שפתיחת סתימות בבני ברק, או טיפול בכל תקלה בכל עיר אחרת- אינה אתגר, היא חלק מהיומיום שלנו ב'הכל לקו'- ותמיד נשמח לסייע לכם.

שירותי ביובית בבני ברק – למה ומתי קיים הצורך?

מגוון הכלים והשימושים השונים של הביובית, מאפשרים להציע שירותים מגוונים אף יותר- שירותים מקצועיים הנותנים מענה לתקלות רבות:

שאיבת ביוב, שאיבת הצפות ושאיבת בורות שמן – עם המיכל הגדול שעל גבי הביובית והציוד המותאם לשאיבה, ניתן לשאוב ביעילות ובמקצועיות את כל מה שצריך, בבית ובעסק, במקרים של חירום או תקלה, כמו גם כפעולת תחזוקה פשוטה אך חשובה.

פתיחת סתימות מכל סוג – פתיחת סתימות ביוב, פתיחת סתימות במרזב ואפילו פתיחת סתימות ביתיות, ניתן לבצע עם שירותי ביובית. בין אם מדובר בפתיחת סתימות בבני ברק, כמו גם בערים נוספות בסביבה, נגיע במהרה ונפתח את הסתימה, לפני שיחמיר המצב והיא תהפוך לתקלה מורכבת בהרבה.

ניקוי שורשים, ניקוי בטון בצנרת ושטיפת קווי ביוב – כל עוד נשמור על הצנרת, קווי הביוב והמערכת כולה נקיים- נבטיח את תפקוד הביוב לאורך שנים. לכן, נסיר במקצועיות ויעילות את הגורמים השונים, גורמים טבעיים או לכלוך, נשטוף וננקה היטב את מערכת הביוב- ונוודא שהיא תקינה, עובדת ומתפקדת!

צילום קווי ביוב – כחלק מהציוד שברשותנו וכחברה מקצועית המספקת שירותי ביובית בבני ברק וברחבי גוש דן, ציוד צילום מתקדם המאפשר איתור ומיפוי תקלות. כך נבטיח ששום דבר לא יתפספס ושכל עבודה תתבצע בצורה מדויקת.

'הכל' לקו' – למה לבחור בנו?

אנחנו מציעים שירותי ביובית מקצועיים ומתקדמים – והכל במקום אחד!

  • שירותי ביובית מכל סוג ולכל אחד – השירותים שלנו מתאימים לבתים פרטיים, עסקים, מפעלים ותעשייה, מוסדות עירייה ועוד.
  • בטיחות מעל הכל– אנו מקפידים על בטיחות ועומדים בכל התקנים, הצוות שלנו מוסמך ובעל ניסיון רב-שנים.
  • גם במקרה חירום! שירותי ביובית 24/7 – לא ניתן לצפות, לדעת או לנחש, מתי תיווצר הסתימה או התקלה. אבל, בהחלט ניתן לסמוך עלינו שנגיע לפתור ולטפל בהכל ובמהרה.

איזורי שירות נוספים: לצד שירותי ביובית בבני ברק ופתיחת סתימות בבני ברק, אנו מציעים שירותי ביובית ואינסטלציה בערים נוספות: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, גבעת שמואל, פתח תקווה ועוד. 

'הכל לקו' – כל מה שצריך ובכל זמן, 24 שעות ביממה

אנחנו ב'הכל לקו', נפתור עבורכם כל תקלה וכל בעיה הקשורה לביוב, על הצד הטוב ביותר: פתיחת סתימות, שאיבות מכל סוג, איתור ומיפוי תקלות במערכת הביוב, ניקוי שורשים, ניקוי בטון בצנרת, שטיפת קווי ביוב ועוד. אנחנו נגיע עם הביובית, עם הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ועם כל מה שצריך כדי לסייע לכם! נשמח לענות על כל שאלה ולספק לכם פרטים ומידע נוסף, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת.  

ניקוי בטון בצנרת ביוב
שטיפת צנרת ביוב
דילוג לתוכן